Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » E hónap 1én megjött de 5nap...

Beella kérdése:

E hónap 1én megjött de 5nap hellyet 4 volt! Szóval már 5. -től volt szex. Peteérésem pedig 15-től van! De 17-én azaz tegnap "barnáztam" pár pötty, de ma reggelre már véreztem. Nem értem menstruáció lehet, de hogyan?!

Figyelt kérdés
Nem szedek gyógyszert sosem szedtem! Tegnap még azt hittem terhes vagyok, voltak hányingerek, fáradtság, a mellem is érzékeny és mintha nagyobb lenne. Baj van velem?

2012. okt. 18. 12:45
 1/4 papp barara23 válasza:
szerintem värj kb 1- 2 hetet es vegyel terhessegi tesztet ha pozitik noverber 10 körül lätja A DOKI hogy mindenrendben a babäval ha meg az vagy picit barnäs valami jött szerinttem normälis kerlek irj vissza mi a helyzett
2012. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a tesztben maradtunk tegnap a párommal! Várom, hogy elmúljon ez a kis vérzés is. Azt mondod akkor legalább 1 hetet várjak a tesztel?
2012. okt. 19. 14:47
 3/4 papp barara23 válasza:
igen värj minimum 1 hetet, es ha pozitiv mennyel orvos hoz es ezesd meg häny hetes lehec ha meg nem vagy äldotalapotban az orvostol mideninfot kapsz szerintem bizom benne baba növekszik a pocidban es minden rendben veletek 18 hetes boldog kismama
2012. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reméljük,hogy semmi komoly! Neked meg gartula a babához :))Vigyázz magadra
2012. okt. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!