Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Diane 35-öt meddig lehet...

A Diane 35-öt meddig lehet szedni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Fél év, ha tovább szeded, akkor rendszeres ellenőrzés kell (vérkép).

De 1 évnél tovább akkor se nagyon ajánlott..

2012. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van aki 10 évig is szedi.Miért van az hogy egyes orvosok riogatnak,más orvosok pedig azt mondják hogy ez is ugyanolyan fogi gátló mint a többi,és évekig is lehet szedni.

Én szeretnék az utóbbiaknak hinni,mivel nagyon sok problémám van hormon ügyileg és csak ez az egy megoldás van hogy normális életet éljek.

Ha nem szedem még az utcára se szeretek kimenni,a kinézetem miatt:-((.

Ez a gyógyszer nekem egy csoda.

2012. nov. 5. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Majdnem kétszer annyi a hormontartalma, mint a korszerűbb fogamzásgátlóknak, azaz jobban megterheli a májat.

2. A magasabb ösztrogéntartalom miatt nagyobb a kockázata a trombózisnak. (Bár ha egy év alatt nem kapsz tőle trombózist, akkor később se vszínű, hogy fogsz..)

3. Azoknak veszélyes hosszú ideig szedni, akiknek a szedés előtt volt peteérése. Ugyanis 10 év szedés nagyon f.szán le tudja állítani.

2012. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!