Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres folyás? Szerintetek...

Véres folyás? Szerintetek keressem fel a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Kb két hete elkezdett viszketni nagyon a hüvelyem körüli rész, és sárgás bő folyásom volt. Gombára gyanakodtam, vettem canesten kombit, és ezek a tünetek csakhamar alább is hagytak, eltűntek. azonban mikor a hüvelytablettát feltettem, az rendben kifolyt, de két napra rá krém szerű, némileg vért is tartalmazó folyásom lett reggelre. Órákkal később volt egy kis görcs az alhasamban, mint amikor menstruálok, de nem olyan erős, és csak pár pillanatig tartott. Ez csütörtökön volt, akkor ugye nem volt nőgyógyászati szakrendelés, másnap is volt egy kevés, akkor sem volt rendelés, de mivel nem éreztem súlyosnak nem is erősködtem. De azóta semmi. Minden rendben, se viszketés, se hasfájdalom...

2012. nov. 5. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság, hogy nem szabad otthon kísérletezni, hanem ha baj van, orvoshoz kell menni!
2012. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szokott barnás folyásom lenni 1-2 napig peteéréskor, és ami érdekes, menzi előtt megjelennek a gombásodási tünetek. Aztán kezelés mellett eltünnek. Ilyenkor tilos minden nemű édesség, hiszen a gomba abból táplálkozik.
2012. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!