Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos folyás, viszketés,...

Darabos folyás, viszketés, alhasi fájdalom. Biztosan gomba?

Figyelt kérdés

Most először vannak ilyen tüneteim. 2 hete volt nőgyógyászati szűrésem, akkor írtak le kis fertőzést, de a doki szerint ha nincs tünetem semmit se jelent.

Erre kb egy hete fájdogál a hasam méhtájékon, 2 napja viszket és ma már fehér, darabos, a szokottnál nagyon mennyiségű folyásom van, ám nincs kellemetlen szaga.

Ez tuti gomba? Gynophlyus kapszulát tettem fel, néhol azt írták, hogy amíg nem kellemetlen szagú addig elég ez is(tejsavbaktérium van benne, visszaállítja a pH-t). Vagy mindenképpen Canesten combi?


2012. nov. 4. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj vissza a nődokihoz!! Ha volt valami kis fertőzésed a szűrésen, de nem kezelték, azt baromi rossz döntés volt a doki részéről. Nekem sem voltak panaszaim, tüneteim, de mivel a kenetemből kitenyészett egy kis gomba, írtak fel gyógyszert!

Felelőtlen volt az orvosod! Megvárta míg tüneteid is lesznek!! Most már biztos kell kezelés.

Nagy valószínűség szerint gomba, de akár egyéb fertőzés is lehet, főleg, ha élsz nemi életet.

Ne kezelgesd magad házilag!

2012. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne idegenekre hallgass, akik interneten úgy irkálnak, hogy nem is ismernek, hanem menj orvoshoz!!!
2012. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne azt használd, amit néhol írnak, hanem amit az orvos ír fel miután megvizsgált!
2012. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne használj canesten combit, menj vissza az orvoshoz és kérj megfelelő kezelést. Ha ph-t szeretnél visszaállítani, akkor pedig ajánlom a ph4-es frezyderm intim lemosót.
2012. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már vettem canesten kombit. Még 2 napig nincs szabadnapom, nem tudok visszamenni d megőrülök a viszketéstől és folyástól. Muszáj volt addig is valamit próbálni.
2012. nov. 5. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb, hogy menj orvoshoz,de a pH4, amit korábban írtak azt én minden nap használom, de csomagban vettem így egy frezyderm intim segítséget is vettem az pedig a gombás fertőzésekre is ajánlott. Ha nem tudsz azonnal orvoshoz menni, akkor lehet érdemes lenne kipróbálnod, gyógynövényes, nem veszthetsz vele semmit...
2012. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!