Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Már elegem van...

Hüvelygomba? Már elegem van segítség!

Figyelt kérdés
Tudom,tudom tudom..hogy ez már a 26000-dik hüvelygomba témájú kérdés. 18 vagyok, legelsőnek ez év júniusában jött elő, majd előjött júliusban is, majd szeptemberben. Legelsőnek gyógyszertárilag előállított hüvelygolyót kaptam, pimafocurt kenőccsel plusz egy szájon át bevehető gyógyszert ami úgymond "megelőzi" a gombás fertőzéseket. Másodjára pimafucin hüvelykúp+pimafocurt kenőcs. Harmadjára valami gyógyszertári méz volt amit magamnak kellett befecskendezni 2-3 naponta este. Ésss most is előjött!!! Most nincs folyás, csak ég + viszket. Tisztálkodni mindig rendesen szoktam. Olvastam hogy a fokhagyma jó a gombára, minden este eszek kb. másfél hónapja. Mit tehetnék még?? Most erőteljesen gondolkodom a Canesten-en. Szerintetek megéri? bocsi ha hosszúra sikeredett.
2012. nov. 5. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

grapefruitmag-olaj cseppeket egyél, az sokkal jobb megelőzésnek

nem viszed túlzásba a tisztálkodást?

a párodat kezelték? lehet, hogy ő adja vissza mindig neked a gombát

2012. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs párom, szűz vagyok! egyébként szerintem nem viszem túlzásba :D
2012. nov. 5. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
tarts candida diétát. A legfontosabb hogy tilos a cukor. Hazsnálj helyette xilitet. Kerüld a kelt tésztát és a fehér lisztet.
2012. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimális szénhidrátot fogyassz, az értended főleg csak zöldségből, gyümölcsből és húsból álljon. Emellett használhatsz frezyderm ph4-es lemosót, az rendben tartja a hüvelyflórádat és nehezebben maradnak meg a bacik az intim területen.
2012. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!