Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszul szedtem a fogamzásgátl...

Rosszul szedtem a fogamzásgátlót. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Rosszul szedtem be. Sajnos elég sokat dolgozom és nem tudtam követni, hogy hányadik hétnél tartok a szedésnél, így csak 2 hétig szedtem a 3 helyett. A menzeszem megjött(1 héttel korábban).A szokásos 4-5 nap után elmúlt, elkezdtem szedni a gyógyszert nehogy terhes legyek. Ám de most rá 2 hétre megint megjött. Most hogy szedjem. folytassam vagy hagyjak szünetet?

2012. nov. 5. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként több éve szedem a gyógyszert(5 éve)
2012. nov. 5. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Folytasd, mert ezt köztivérsének lehet nevezni, nem a megvonásosnak. Használjatok mellette valamit még pár hétig!
2012. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyenkor nem véd a gyógyszer? vissza áll a "rendes" ciklusom majd?
2012. nov. 5. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem köztivérzés, hanem megvonásos vérzés, mivel azért jött létre, mert nem szedte be a tabit...

Egyébként nem értem hogy lehet elfelejteni, mikor egy levélen 21 szem van. Nem tűnt fel bakker, hogy rajta van még a levélen egy heti anyag????

Most már annyira f.szán összezavartad az egészet, hogy ORVOST KELL MEGKÉRDEZNI, nem laikusokat egy ilyen oldalon.

2012. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, persze a mostani az köztivérzés igen, a 2 héttel ezelőtti volt a megvonásos.
2012. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bensdorp ***** válasza:

Hagyj szünetet, várd meg, míg beáll újra rendesen a menstruációd, és akkor kezdd el újra egy új levéllel!

És többet ne alkalmazz ilyen légből kapott ötleteket, mint hirtelen folytatni a gyógyszerszedést egy elrontott ciklus után, és még csak annak sem az elején! Nem baj ha elrontod, előfordul az emberrel, de ne találj ki önmagadra káros hülyeségeket... Ilyenkor hagyd abba, és várj pár hónapot!

2012. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!