Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell irrigálni?

Hogyan kell irrigálni?

Figyelt kérdés

Acidum lacticum dilutum-ot ajánlott a nődokim.

Utánaolvastam, ez egy oldat, amit hígatanom kell. 1 liter oldatot kell csinálnom.


Most ezt hogy juttatom a hüvelyembe? Adnak hozzá irrigátort, vagy vennem kell külön? Mennyibe kerül?

Egyből kifolyik utána ez az 1 liter oldat, vagy hogy kell? A dokim nem magyarázta el, én meg nem kérdeztem, azt hittem, valami nagyon egyszerű dolog.


2012. nov. 5. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy 1700 ft körül van ilyen irrigátor. Ez nekem nagyon drága, nincs valami nagyon olcsó gyógyszertári irrigátor? 1000 ft-om van magára az irrigátorra meg erre az oldatra...
2012. nov. 5. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:

ez tejsav oldat


szerintem ha veszel tejsavas kúpot, azzal jobban jársz

biztosan van valami olcsóbb féle


az irrigátor béna, ráadásul mindig fertőtleníteni kell, macerás

nekem is írta doki, gombás fertőzés megelőzésére, de nagyon utáltam, és szerintem nem is használt


egyébként rögtön ki is folyik, én zuhany alatt csináltam, fura volt, de nem kellemetlen

2012. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En masfajtat hasznaltam (Tantum ROsa) fel liter vizet fel kell forralj, hagyd kihulni, annyira h langyos legyen, h nehogy megegesd magad belul. A port beleontod a tegelybe osszekeved a vizzel es racsavarod a fejet. Majd ovatosan felcsusztatod a huvelyedbe... es ovatosan, lassan nyomod ossze az irigatort (az enyem olyan mint egy harmonika), a nyomastol kitakaritja a huvelyed. A viz az egybol kifolyik nyugi, nem marad benned :)
2012. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne irrigálj, mert nem egészséges dolog. Inkább használj hüvelykúpot és ph4-es intim lemosót. Én ezekkel többre mentem.
2012. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!