Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együtt voltam a barátommal...

Együtt voltam a barátommal amikor megvolt a mensim (a 3 és 5. napon). és még 8. napon is volt kicsi vér. Ez baj?

Figyelt kérdés
Most probáltuk ki ezt elöszőr.18/lány
2009. aug. 12. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt egy orvos honlapjáról másoltam:

Köszönöm válaszát.

Jól rám hozta a frászt! Miért szívhatom meg ha együtt vagyunk menszesz alatt? TILOS?

Gabi



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Kedves Gabi! Sajnálom, hogy az Anyukája meg az iskola nem tanította meg az alapvető higiénés rendszabályokra. Gondoljon bele: a hüvely nem steril hely, tele van mindenféle kórokozóval, amit a savanyú vegyhatás kordában tart. Menzesz alatt a szülőcsatorna teljesen nyitott, ha ekkor ér nemi életet, akkor ezeket a kórokozókat felpumpálja a méhébe, de akár a hasüregébe is. Ha nincs szerencséje, a menzesz miatt meglevő alhasi vérbőség talaján akár életveszélyes gyulladás is kialakulhat. Erről még sohasem hallott? Nem tilos, SZIGORÚAN TILOS! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

2009. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem legalább óvszert használtatok, bár úgyse volt túl okos dolog. Pont a fentebb leírtak miatt. Nem hiszem, hogy baj, hogy még a 8. napon is véreztél kicsit.
2009. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És mik a tünetek?miről veszem észre, hogy baj van?

Tudom, hogy ezt nem itt kellene,de nagyon tanácstalan vagyok. :(

Válaszaitokat előre is köszönöm.

2009. aug. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!