Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az idegesség befolyásolja a...

Az idegesség befolyásolja a menszeszt?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek belara foamzásgátlót. Előtte rendszertelen volt a menszeszem, de a gyógyszer beállította pontosan. Azonban az utóbbi időben sokat idegeskedtem. Ez befolyásolhatja a gyógyszer ellenére a mensimet, ugyanis most nem jött még meg.
2008. máj. 23. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy ma kellene megjönnie, de hétfőn volt egy kis pecsételő vérzésem, és azóta semmi. Ja és mostanában nagyon érzékeny vagyok, szinte minden miatt sírnék. Ez összefügg vhol?
2008. máj. 23. 09:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, összefügghet.
2008. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én lehet felhívnám az orvosomat, ha még két napig nem jön meg. Én Yadint szedtem, és annál olyan 2-3 nap volt az eltérés. Tehát csak nagyjából tudtam, hogy mikor fog megjönni. Más esetében pontos volt ennél a gyógyszernél is, de nekem is voltak gondjaim azzal, hogy előtte nem volt rendszeres a menstruációm. Most abbahagytam a gyógyszert decemberben, és azóta összesen kétszer volt meg... Tehát ha lehet ne szedd sokáig szerintem, ha gyereket akarsz a következő 5 évben. Állítólag a gyűrű kicsivel jobb, mint a gyógyszer. Barátnőm azt használja, és neki jobban bevállt. Hívd fel a nődokidat!
2008. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet a megoldás. Nagyon sokat stresszelsz, ez a baj.Ne idegeskedj, nyugodj meg. Ami előre hozza a menszit az a vörösbor és a meleg kádfürdő. Próbáld ki és sok sikert. ;)
2008. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!