Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges olyan hogy az...

Veronika18 kérdése:

Lehetséges olyan hogy az ovuláció a mensztruáció kezdete elötti napokban van? És az lehetséges hogy terhes lettem? Mert már 3. Napja késik nagyon fáj a fejem is 2 napja, de semmi nincs csak fehérfolyás, azis allig, Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszerre több petesejt is érési folyamatban van. Ezek közül általában egy reped meg ovulációkor, de néha 2 is , ezért lehetséges a két petéjű ikerpárok születése. Elvétve később, akár a menses előtti napokban is lehet tüszőrepedés / elég hozzá egy jó orgazmus/. Egy nő , ha nem védekezik egész ciklusa alatt fogamzó képesnek tekintendő, de a legnagyobb esély persze a 14 / +/-3 nap / tájékán van.
2012. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, pharmatexes hüvelytabletta mellett van erre esély? Vegyek tesztet? Vagy még korai?
2012. nov. 7. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen. Vegyél tesztet és csináld meg.

1-es vagyok

2012. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben.köszönöm :)
2012. nov. 7. 19:37
 5/6 anonim válasza:
Én is pont így jártam a múlt hónapban. Kb 1 nappal előtte szeretkeztünk, nem gondoltam, hogy védekezni kéne :) Sok-sok éve már, hogy mindig pontosan megjön, de most késett, nem is keveset, több mint egy hetet. És persze az, hogy megjön még nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes, ismerek olyat akinek még 3 hónapig is volt menstruációja miután már teherbe esett. Szóval mindenképp érdemes tesztet venni.
2012. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bármikor lehet időközi peteérés. Viszont ha védekeztetek kicsi rá az esély. Csinálj egy tesztet mindnesetre de ha pár napja volt az aktus azt nem tudja még kimutatni, viszont ha volt elötte is aktus akkor bármi lehet. Ha nem volt akkor csak az aktus után kb 2 héttem csinálj tesztet elöbb nem éri meg, de szerintem addigra meg fog jönni, ha nem ugysem árt orvoshoz menni. Egyébként rengeteg mindentől késhet nem csak a terhességtől.
2012. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!