Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Az osztálybeli lányok...

Csajok! Az osztálybeli lányok tudják hogy ti már menstruáltok-e? Szoktak betétet kölcsönkérni? Ti láttátok már a barátnőtöket betétet cserélni? Láttátok már a barátnőtöket meztelenül? 12/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 17:40
 1/7 IgaziLulu121 válasza:
100%
nem tudják, nem láttam de nem is akarom :PP és igen láttam mestelenül de csak a legjobb barátnöm :) :D 13/L
2012. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam senkit betétet cserélni, ez szerintem mindenkinek a magán ügye és nem is vagyok kíváncsi rá egy pillanatig sem.
2012. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

-valaki tudja,valaki nem XD ha meg is tudná,rohamot kapna,

-ha kell betét,majd kérek,inkább tőlem szoktak,

-igen,láttam már betétet cserélni,sőt az első mensijét én is vettem észre,amikor egymás előtt tisztaságit cseréltünk,

-nem,nem láttam,csak törülközőben.

kérdés van? :D 14L miért kérdezed?

2012. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, de amúgy már mindenki, szóval nem nagy szám. Szoktam ha nincs, tőlem is szoktak kérni. Nem, nem láttam cserélni, viszont volt olyan, hogy barátnőm is benn volt, amikor tampont cseréltem (nekem háttal), de meztelenül láttuk egymást, asszem nem is egy barátnőmmel.

15/L

2012. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen tudják és ritkán kérünk kölcsön, de nem láttam még a barátnőmet betétet cserélni elvégre nem vagyok kiváncsi rá.

És igen láttam már a barátnőmet meztelenül amikor ott aludtam náluk. és vagy 5 barátnőm látott meztelenül.

2012. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen tudják. Eddig még nem kértem, de ha kéne, kérnék. Öhhm, még nem láttam. Mármint.. voltam már vele egy szobában, amikor cserélte, de nem oda figyeltem. És láttam már meztelenül, táborban fürdésnél, osztálykiránduláson, nálunk/náluk alvásnál.

13/L

2013. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kérdés(együttes)t egy álcázott perverz tette fel.:D
2013. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!