Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ekcémás fejbőrre mi vált be...

Ekcémás fejbőrre mi vált be nektek? És a testeteken máshol mit használtatok ekcémára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász által felírt (lórugás erős) krémet használok, ha a kezemen, arcomon, nyakamon... jön ki. Kétszer bekenem vele, és elmúlik.

A fejemre először meg szoktam próbálni, a gyógyszertárban vény nélkül kapható detergens krémsampont.

2012. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A külsõleg látszó, bárki által észrevehetõ tünetek:

Tünet : Korpás, szeborrheás fejbõr , erõs hajhullás fõleg hölgyeknél

Ok: a vékonybél gyulladása, gombásodása, hormonális egyensúly vesztés


Tehát itt kell keresni a megoldást.

2012. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy az ekcéma nem gyógyítható csak kezelhető szteroiddal.
2012. nov. 11. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz, barátom, szteroidot soha! Okulásért küldhetek fényképet a lábaimról.
2012. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor hova forduljak? Merre induljak?
2012. nov. 11. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz!
2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ott voltam, és ő mondta, hogy szteroidot fogok kapni, ha abbahagytam a szoptatást.
2012. nov. 11. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom ekcémás. A patikában kevertek ki sima testápoló krémet neki és ajánlottak a Frezyderm Kamillás Fürdetőt. Nagyon jó az illata, nem habzik és puha lesz tőle a kislányom bőre. Nálunk a kettő használata bevált, azóta nagyon nagyon ritkán viszket szegénykémnek a bőre, de akkor gyorsan kenek rá egy kis krémet..Már csak a nyarat várom, hogy lebarnuljon a kis bőre és ne látszódjanak a régi foltok helyei. (mert ott kicsit világosabb maradt a bőre a gyógyulás után)
2012. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!