Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni az első menstruá...

Meg fog jönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Kb 2-3 éve van fehér folyásom. Már mindenhol szőrös vagyok. A mellem is nő. Szeptember elején egy hétig volt barna folyásom. Azóta semmi. Az utóbbi napokban tisztára megőrültem, folyton ideges vagyok. Tegnap egy kicsit a hasam is fájt. Ma reggel mikor kimentem wc-re láttam, hogy megint barna folyásom van. Az egész bugyim tiszta olyan lett. Pár percre megnéztem megint volt. Most akkor ez a mensi előjele vagy ez már maga a menstruáció?

2012. nov. 11. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagy esély van rá, hogy hamarosan menstruálni fogsz, de azt nem lehet biztosan tudni, hogy mikor. Viszont 16 éves korodig nem is kell aggódnod. :)
2012. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eleinte lehet ilyen barnás menstruációs váladék. Vegyél tiszta fehérneműt és tegyél be egy betétet. Lehet, hogy pár óra múlva már rendes vérzés lesz. Készülj rá.

Ez normális, minden rendben van veled, ne aggódj.

2012. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

te már szeptember óta menstruálsz! :DD ez a második! előfordul,hogy csak barna folyásként,vagy alvadt vérként jelentkezik,de normális! gratulálok nagylány,üdvözöllek a klubban! :)

nekem speciel már rögtön vér volt,de barna pacnival kezdődött!

száz szónak is egy a vége: MEGJÖTT A MÁSODIK! HAMAROSAN RENDES VÉR IS LESZ. ÍRJ,HOGY MILYEN!

14L,too ;)

2012. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó: Az még nem menstruéció. csak alvadt vér. Majd akkor lesz mentruáció ha napoig tart PIROS és folyik...
2012. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*menstruáció
2012. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mondtam,hogy általában alvadt vérként jelentkezik -.- anyámnak is az első ilyen volt,egy hétig csak barna.(azt hitte a hátsó feléből jött,mert csak barna volt)

vagy csak annyira gyenge a menzesze,hogy csak barnázgat. normális,hallottam már ilyenről. megjött neki,én elhiszem.

2012. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Ma megint barna volt, de a wc papír véres volt és ilyen darabok voltak rajta. Remélem holnapra már rendesen véres lesz, mert így iskolába állandóan azon aggódtam, hogy mikor jön meg. :D
2012. nov. 12. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez már alvadt vér volt. :)
2012. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

jaj,hát akkor már megjött! nem kell már izgulni. ha a wcpapír véres volt,akkor már menstruálsz!

grat! :)

14L

2012. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem még mindig nem jött meg :/ Ma megint ugyan az volt, mint tegnap. Barna folyás, de a wc papír véres volt. Most akkor hogy van ez??
2012. nov. 13. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!