Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma délelőtt megjött, holnap...

Ma délelőtt megjött, holnap pedig baráti kirándulás, mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátaim egy erdős vízpartra mentek sátorozni, én holnap reggel kilátogatok hozzájuk, de csak egy napra. Ott bokorba pisilés van, kézmosás nélkül, aztán meg ebéd a sátor előtt bográcsból...


Hogy cseréljek betétet, vagy pisiljek úgy, hogy ne legyek maszatos és egyebek, kibírhatom ha reggel egy betéttel elindulok itthonról?


Betétet használok, hogyan vészelhetném át ezt a napot? Rettenetesen félek, de muszáj elmennem, erre nem hivatkozhatok, mellesleg szívesen mennék...


2009. aug. 13. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak tamponnal ajánlanám az indulást :(
2009. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem hivatkozhatsz erre? Jó, nem szó szerint erre, mondhatnád azt, hogy rosszul vagy, fáj a fejed, stb. Ha barátok, megértik, ha nem értik meg és megharagudnak, többet egy kirándulásra se menj velük. Egy szimpla kirándulás nem lehet annyira fontos, hogy rettegj miatta.

Egyébként meg szerintem megoldható, vigyél papírzsebkendőt, azzal le tudod törölni magad, esetleg tampont, talán azt könnyebb és gyorsabb felhelyezni. Kézmosási lehetőség nincs? Azt írtad, hogy vízpartra mentek, ha máshol nem tudod megmosni a kezed, ott a vízpart:) Egyébként (nem tudom, hogy tudsz-e addig beszerezni ilyet), de vannak illatosított, nedves törlőkendők is, drogériákban kaphatsz ilyet.

2009. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csere nélkül a második napot átázással fejezheted be.Akkor jön a legtöbb "anyag".Használtál már tampont?Azzal tovább bírod mint a betéttel.Amúgy meg ha mész cserélni viszel magaddal egy ásványvizes palackot és egy kicsi szappant az zsebben is elfér és tudsz kezet mosni.Csak úgy csináld,hogy véletlenül se lássanak meg a bokrok között.:S
2009. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Tampon használatkor alapos kézmosás kell és mint írtad ez nem lehetséges. Én inkább lemondanám. És mi az, hogy nem hivatkozhatsz erre? Mond, hogy nem érzed jól magad, fáj a hasad, a fejed és ennyi. Igazi barátok megértik ezt. Sajnálom, ha lekell mondanod, de mindent az egészség érdekében.
2009. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggal nagy tampon és vastag betét! Én így indítottam az "első" napomat és dél körül kivettem a tampont (el tod dobni vhova, talán) utána meg extravastag betét. Na jó, nekem kevés a vérzésem, én sima betéttel és tamponnal voltam. De nekem tényleg kevés! Viszont ha neked nem, akkor azt csináld, amit elösször írtam! :)
2009. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!