Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm rendesen megvolt,...

Menstruációm rendesen megvolt, de a mellduzzadás/feszülés még mindig fennáll?

Figyelt kérdés

A menzeszem előtt elkezdett feszülni a mellem, a menzeszem rendesen jött meg, azonban a menstruáció elmúlása óta még mindig feszül a mellem, lassan már második hete.

Tesztet a napokban végeztem, terhes nem lehetek, mert negatív lett. De mégis aggaszt, hogy miért feszes még mindig? Járt már valaki így? Ha igen, az illető terhes volt vagy nem? Végezzek el még egy tesztet?


2012. nov. 12. 11:02
 1/3 anonim válasza:
Az egyik ismerősömnek hasonló problémái voltak és ő elment nőgyógyászhoz neki azt mondták hogy ez a menzesszel jár és majd elmúlik.
2012. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 14. 07:02
 3/3 anonim válasza:
nekem pont ezek a tüneteim mintha magamat olvasnám a sorokba:S de én még nem teszteltem,csak annyi h.nekem hányinger is van hozzá:S:@ nem tudom mire ogndoljak még 12 napom van mensiig de ezek a tünetek már 9 napja tartanak--
2012. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!