Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő petefészek gyulladá...

Visszatérő petefészek gyulladásom van, semmi nem használ, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legalább 6 éve kezdődtek a panaszaim, alhasi fájdalom, sűrű folyás, fájdalmas pisilés, folyamatosan orvosról orvosra járok, és mindenhol letudnak egy antibiotikummal, a maximum eddig a vérkép-vizelet, ultrahang vizsgálatok voltak, meg hogy ejnye, itt egy csúnya gyulladás lesz.. az a helyzet hogy régóta ismerem a mesét, minden orvosnál ugyanaz van, tüneti kezeléssel, megoldás nélkül. Jelenleg Klionnal és Zinnattal mérgezem magam immáron X-edszerre, de a hasfájás és a derékba kisugárzó fájdalom csak erősebb. Fogalmam sincs mit tegyek. Írt fel fogamzásgátlót is, olvastam itt hogy megnyugtatja ott a dolgokat.. de biztos kell még a folyamatos gyulladások mellé egy hormonkúra is?? Félek, és már nincs ötletem mit szedjek, kihez forduljak.

Ha valaki hasonló problémára megtalálta a megoldástkérem írjon!



2008. máj. 24. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanezzel a problémával küszködök én is. Én úgy gondolom, hogy a problémát kellene megszüntetni és nem a tüneteket kezelni, ezért nem hiszek már az antibiotikumokban, meg hasonlókban, mert amíg egy idő után úgyis visszatérnek a problémák ugyanúgy. Arról, hogy tényleg Xedszer szed az ember mindenféle gyógyszert csak a gyógyszergyáraknak lesz jobb, meg lehet a dokinak(félreértés nem essék, nem utálom őket, de azt hiszem szoros összefüggésben állnak egymással..)

A fogamzásgátlóról meg csak annyit, hogy szedtem kb. 5 évig és nemhogy segített volna, még rontott is a helyzeten azzal, hogy a gyulladások mellé még a méhnyálkahártyámat is legyengítette, sorvasztotta. (Ezt mellékesen a doki mondta, akit tisztelek is ezért, mert javasolta az abbahagyását, pedig fel is írhatta volna a következő három havit minden szó nélkül, ahogy a többi doki tette előtte. Annyira mondják, hogy alig van ezekben már hormon, de én nem tudok ennek hinni, tekintve a problémáimat. Szóval megpróbálhatod, de nekem nem lett jobb egy fikarcnyit sem.

A lényeg ami felé én mostmár nagyon hajlok, hogy megpróbálom gyógyszer nélkül. Feltételezem neked is annyira tönkre tették az ész nélkül felírt gyógyszerek az immunrendszered, hogy azért van mindig gyulladásban. Szóval gyógyszer nélkül, sok folyadék, étkezés teljes átalakítása (Candida diéta) és sok mozgás. És majd meglátom, van-e eredménye. Ha nincs, akkor feladom..

:-))

2008. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtál! Annak már kevésbé, hogy hasonló panaszaid vannak.. Most én is ott tartok, hogy megpróbálok magam utána járni a dolgoknak, ami nem tudom hová vezet, de mivel ez gyulladás ezért elkezdtem szedni az Apranaxot ami elég erős gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító, ma volt a 3. napja hogy szedem és annyit már elértem, hogy nem akar leszakadni a bal oldalam a fájdalomtól. Plusz szereztem be Betadine hüvelykúpot, ami a csúnya folyást kezdi visszaszorítani, újabb pont! ma pedig vettem egy Lilium Tigrium nevezetű homeopátiás készítményt, amit kifejezetten ilyen panaszokra javasoltak (bár én sosem próbáltam a homeopátiát és ma vettem be először úgyhogy véleményt alkotni még nem tudok róla). Emellett még ki fogom próbálni a kamillás ülőfördőt. A sok folyadék elengedhetetlen ez tény! A feladom dolog nekem is megfordult már sokszor afejemben, de mi nők ilyet nem tehetünk, mert erősek vagyunk, igaz? :) Szóval kitartás mindenkinek és írjatok véleményt!
2008. máj. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!