Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van hogy a mai 12-13...

Miért van hogy a mai 12-13 éveseknek nagyobb mellük van mint egy felnőtt nőnek?

Figyelt kérdés

Megdöbbenek mindig hogy a 12-13 éveseknek nagy melleik vannak,a szó szoros értelmében!

Nagyobb mint egy felnőtt nőnek.Én valahogy ezt nem értem.

Nekem is vannak melleim,amikkel megvagyok elégedve,de döbbenet hogy ilyen kislányoknak ekora melleik vannak.......


2009. aug. 14. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
A sok hormon alapú gyógyszer amit beszednek az emberek az a vizelettel távozik és ezeket a hormonokat meg egyes gyógyszer alapanyagokat nem tudják a víztisztítót berendezések szűrni/tisztítani így ez akaratlanul is a szervezetükbe kerűl.
2009. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez nekem is feltűnt már.Sokkal korábban érnek a lányok,mint ötven éve,minden szempontból,egy 11 éves lány már kétségbe van esve,ha nem menstruál...

A fiúk meghát azt hiszem,hogy fordított arányban fejlődnek a lányokhoz képest,egyre később,egy 18 éves fiú,még bőven gyerek.

2009. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Naigen... én is észrevettem. Én magam meg vagyok elégedve a melleimmel, de ha meglátok egy kislányt, akinek D kosaras melltartó kell már, akkor eléggé elképedek, hogy ezek a kislányok... szóval mi lett velük? Mert ez nem egészséges, hogy valaki 10 évesen menstruál, mikor még a szorzótáblát sem tudja. Eléggé megdöbbentő. Úgy érzem, nagyon szerencsés vagyok, nekem ugyanis 15 évesen jött meg, és úgy érzem semmit nem szalasztottam el. :)
2009. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És tényleg annyira fura.Nekem 13 évesen jött meg.

de mégsem rendelkezdtem 12-13 éves koromban nagy mellekkel.

És sajnos ilyenkor ezek a kislányok azt hiszil felnőttek,érettek mindenhez...hát tévednek.

2009. aug. 14. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

16:26

Ez a válasz kb. úgy hangzott, mintha a 12-13 éves lányok tehetnének arról, hogy fejlettebbek, pedig nem tehetnek semmiről egyszerűen ilyenek a hormonjaik. Egyébként nekem is 11 évesen jött meg (most 16 vagyok) és már 12 éves koromban jóval nagyobb volt a mellem mint az átlagos lányoké pedig soha nem szedtem semmit..sőt még irigyeltek is miatta. Szóval ez van a mai fiatalok jóval fejlettebbek mint a régi időkben

2009. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érdekes ilyenekkel nem sűrűn találkoztam, de egyszer a boltba menet találkoztam egy olyan 10-11 éves forma lánnyal, megdöbbentem, hogy mekkora melle van, egyáltalán nem volt kövér, sőt kifejezetten vékony, de vagy c-kosaras melltartó kellett rá.
2009. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
63%
nekem D kosaras kellett 13 évesen és azóta nem nőtt olyan nagyot a cicim. akkor 16-17-18 éves fiúknak is tetszettem mert vékony voltam és nagy volt a cicim
2009. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
78%
hát megdöbbentő ... 15 éves vagyok, de 13 éves csajok mellett néha kislánynak érzem magam.. =(
2009. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
utolsó válaszadóval egyetértek
2009. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokan nem tehetnek ám arról,hogy 12-13 évesen nagy melleik vannak.Az én családomban mindenki erős alkatű,és én is ez vagyok,és 13 évesen már nekem is hatalmas melleim voltak.Igen,nagyobbak voltak mint némely tanárnőmnek.És ez téged miért háborít fel vagy döbbent meg?Mert a kérdésedből kicsit ellenszenvséget látok.Jól látom?
2009. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!