Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van hogy a mai 12-13...

Miért van hogy a mai 12-13 éveseknek nagyobb mellük van mint egy felnőtt nőnek?

Figyelt kérdés

Megdöbbenek mindig hogy a 12-13 éveseknek nagy melleik vannak,a szó szoros értelmében!

Nagyobb mint egy felnőtt nőnek.Én valahogy ezt nem értem.

Nekem is vannak melleim,amikkel megvagyok elégedve,de döbbenet hogy ilyen kislányoknak ekora melleik vannak.......


2009. aug. 14. 10:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem.

Engem csak az bosszant hogy az ilyen kislányok mutogatják magukat myvip-en és további oldalakon.

Sőt,nagyon kihívóan viselkednek.

Azt hiszik ha nagy mellük van akkor egybő szexelhetnek,mert érettek,de ez tévedés.

2009. aug. 17. 15:58
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... 12 éves vagyok, még nem nőtt egy picit sem a mellem, ami nem zavar, mert tudok póló nélkül menni :-)... De vannak olyan osztálytársaim akiknek óriási mellük van,már megjött nekik, festik magukat,cigiznek. Szerintem eléggé rosszul teszik :) Mivel nekem otthon még nagyon sok babám van :)
2010. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!