Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjott a menstruaciom mit...

Megjott a menstruaciom mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 eves vagyok es megjott a menstruaciom mar harmadszorra . Mit tegyek? Muszaj elmondanom anyunak??
2012. nov. 13. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj, de mond el neki! Különben honnan veszel majd betétet?

13/L

2012. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Oke:) Amugy majd anyutol veszek el parat, meg lehet kiprobalom a tampont :)
2012. nov. 13. 14:57
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

neked,hogy esne,ha a gyereked már hónapok óta menzeszelne és nem mondaná el neked?? talán azt gondolnád,hogy a gyereked nem bízik meg benned és rossz szülő vagy!

képzeld el az ő helyében! első hallásra szerintem nem is hinné el hogy már mikor megjött és nem tudott róla! olyan érzése lenne,mintha gyomorszájon rúgták volna! akarod ezt? :(

2012. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Mivel Anyukádtól kapsz pénzt betétre tartozol Neki annyival, hogy őszintén elmondod, hogy megjött a menstruációd. Ha véletlenül jön rá, akkor nagyon rosszul fog Neki esni, hogy nem Te mondtad el, és igaza lesz!
2012. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez a világ legtermészetesebb dolga! Kötelességed őszintének lenni Anyukádhoz!!! Előző voltam.
2012. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De ez annyira ciki.Jo a kapcsolatunk de nem beszelunk ilyenekrol..Amugy nem en szoktam betetet venni amugy is csak 2x menstrualtam..az elsot elmondtam neki a masodikat nem es nem is jott ra, es most sem tervezem elmondani.Ha en szulo lennek megmondanam a gyerekemnek hogy intezze el nyugodtan egyedul az ilyen dolgokat, ha kinosnak erzi a temat.
2012. nov. 13. 15:03
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Az előző 2 válasz írója vagyok. Ebben semmi ciki nincs, csak Te vagy nagyon éretlen szellemileg! A világ legtermészetesebb dolga!!!
2012. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
odaallni anya ele es megmondani hogy megjott..ciki :-(
2012. nov. 13. 15:08
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki az sem, csak nagyon éretlen vagy még! Anyukád is nő, ő is menstruál!
2012. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de milyen anya az, akinek a 12 éves lánya elmondta hogy már menstruált, és 3 hónap elteltével (mert ugye ez a harmadik menzije) nem kérdezi megy hogy "Na és mi van kislányom? Megjött újra? Mi újság?"


:S


Ha én anya lennék, csak egyszer kéne elmondania a lányomnak hogy menstruál(t), utána minden hónapban kérdezném, hogy rendben megjött-e neki, meg van e minden amire szüksége van (betét, fájdalomcsillapító, stb) ...

Nem olyan hű de könnyű dolog ez egy ilyen fiatal lánynak. Persze ha 15 éves lesz nem fogom havonta kérdezgetni, na de itt az elején...


Nekem az anyukám sokat segített az "első időkben". És nem volt tabu téma ez köztünk. Ez a normális. Ilyen egy anya-lány kapcsolat.

2012. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!