Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjott a menstruaciom az...

Ha megjott a menstruaciom az egyik honapban es abban a honapban volt nemi kapcsolatom. Es a masik honapba mar egy hetet kesik az lehetseges h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szokott fajni a hatam...meg valami feher fojasom van....meg egyfojtaban ennek....
2009. márc. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhességnél ilyen hamar nem jelentkeznek ezek a tünetek, csak jóval később.

Például nekem menstruáció előtt mindig szokott fájni a hátam, előtte nap meg mindent tudnék enni, olyan éhes vagyok állandóan. Ha védekeztetek, és akkor nem volt probléma, kizártnak tartom.

2009. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hátfájás volt az első tünetem akkor, mikor meg kellett volna jönnie. A terhességre mindig van esély, de ez nem azt jelenti, hogy terhes vagy. Vegyél tesztet, mert ha már egy hete késik, egy teszt biztos, hogy ki fogja mutatni.
2009. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, bar a folyassal nem gondolnam, hogy osszefuggesben van. Arra egyeb magyarazatot kellene keresned. Javasolnam a nogyogyaszt!
2009. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!