Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés utáni kidörzsölődé...

Szeretkezés utáni kidörzsölődés? Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Néha jelentkezik nálam az a probléma, hogy szeretkezés után a hüvelybemenetemnél olyan érzésem van, mintha kidörzsölődne. Ami viszont nem lehet a kevés "kenőanyagtól", mert annak teljesen normális a mennyisége (van összehasonlítási alapom), és így nem tudom, mi lehet az oka. Ha van valaki, akinek volt ilyenje, esetleg van tippje, hogy mitől lehet ez (és miért csak időszakosan jelentkezik), kérem szépen, mondja el nekem is, mert nagyon kellemetlen, és zavar. És ha esetleg még az orvoslására is lenne tippje, akkor végképp lekötelezne. :)
2012. nov. 13. 23:25
 1/6 betlindis válasza:
óvszert használtok? esetleg azzal van a probléma. partnered szőrtelenít? ha borostás ott, az is dörzsölheti. ha több partnered van, azt figyeld meg, mi az, ami azokban közös, akiknél ez jelentkezik, ha egy partnered van, figyeld meg, a hónap mely részében szokott előjönni. az is lehet, hogy van egy kis gombás folyásod vagy ilyesmi, amit a hónap nagy részében az immunrendszered úgy karban tart, hogy észre sem veszed, de a stresszesebb időszakokon előjön, az is okozhat csípős érzést, alig észrevehető fehér folyás mellett.
2012. nov. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen akkor volt mikor szedtem a fogamzasgatlot, es mikor abbahagytam a szedeset elmult. te szedsz? (lett tole huvelygombam is, kidorzsolodes utan, nem tudom, osszefugg-e)
2012. nov. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem olyankor van amikor nem vagy annyira felizgulva és ugy történik a behatolás? Mert olyankor előfordulhat,hogy tényleg kidörzsölődik. de ennek 1-2 óra alatt el kwll múlnia.
2012. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh de sok kérdést tettetek fel. :D Egy partnerem van évek óta, Nuvaring gyűrűt használok (tehát lokális hormonális fogamzásgátlót), gombás folyásom egészen biztosan nincs, mert kb 2 hete kezeltettem ki orvossal(tehát a kúpot már 2 hete befejeztem, a páromat is kezelték), felizgulva is fel voltam, szóval nem értem. Volt már ilyen korábban is, és csak a miértjét kerestem, illetve hogy ha legközelebb ilyen történne, mit tudnék vele kezdeni? :)
2012. nov. 14. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy lehet-e koze hozza, en is szedtem bogyot, majd ataltam a nuvaringre, mert a bogyotol libido csokkenest tapasztaltam, es hiaba voltam eleg nedves, akkor is voltak ilyen kidorzsoles szeru tunetek (amire az orvos csak pofakat vagott, es szerinte a gomba volt az oka, de sajnos ezzel mar akkor sem tudtam egyeterteni) kenet hol mutatott gombat hol nem es leginkabb akkor nem amikor en celzottan mentem panaszokkal, pedig a pasi is kezelve volt mindig. aztan elkezdtem tejsavas cuccal irrigalgatni, hogy ne legyenek ilyen bajok, ez valahogy tunetileg segitett, de csak ha naponta csintaltam. (persze elotte probaltam sok mast is de ez volt hasznos) elegge ketsegbe voltam esve. abbahagytam a hormon dolgokat (tehat a nuvaringet is) es a pasival is mult a szerelem, igy a gyakorisag is, es az irrigalast is felve, de abbahagytam. most hosszabb szunet utan massal vagyok, eszembe se jut a hormon fogamzasgatlas, normalisan huncutkodom, es nem dorzsolodok ki. en sajnos ezert mind a hormonokat hibaztatom, de benne van a pakliban hogy egy oriasi nagyot tevedek, mert laikus vagyok. udv

P

2012. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszodat,és a részletdús leírást! Jól esett az őszinteséged! :)
2012. nov. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!