Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kidörzsölődött a vaginám mert...

Kidörzsölődött a vaginám mert szex közben nem voltam elég nedves, most nagyon meg van duzzadva és megőrülök úgy fáj. Mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

A hétvégén lent aludtam a barátomnál és szexeltünk kb 4 alkalommal, de nem nedvesedtem be eléggé amit próbáltunk nyállal megoldani de úgy is fájt és mondtam, hogy hagyjuk. Mind a ketten kidörzsölődtünk ráadásul ahogy kezdett gyógyulni viszketett is ami az őrületbe kergetett és óvatosan megdörzsöltem, hogy enyhítsem a viszketést ami sikerült is csak hatalmasra duzzadt az egész. (Azt hozzá tenném, hogy a hüvelyemre ez az egész nem vonatkozik csak a hüvelyen kívül az egész vaginámra konkrétan.) Bekentem canesten kenőccsel (kb egy hónapja volt hüvelygombám és megmaradt) most sokkal jobb tőle, így hogy ülök nem is fáj annyira és nem viszket.

A kérdésem, hogy mikorra lohad le a dagadás és aki volt már hasonló helyzetben mikorra múlt el neki?

Nagyon rossz érzés és túl akarok rajta lenni :( .


2011. nov. 28. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
állítólag a lucernakapszula jó gombára próbáld meg nem drága. ff
2011. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont van lucerna kapszulám, köszönöm a segítséget!
2011. nov. 28. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamillás fürdöt is vehetsz, az is segít dörzsölés okozta gyógyulásban.
2011. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. nov. 28. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!