Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinencia lehet?

Inkontinencia lehet?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amikor anyám ideül a gép elé a görgős székbe, akkor utána amikor felkel, nedves marad a kárpit.

Gyakrabban megy toalettre, mint eddig.

Az ágyában ahol fekszik dupla pléd van leterítve.

Megbeszélni nem akarom vele, szégyellném.

Szerintetek lehet inkontinencia?


Csak pár napja vettem észre ezeket a dolgokat. Nagyon régóta nem lehetnek. De az is lehet, hogy csak én értelmezem félre.



2012. nov. 14. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves anyukád?
2012. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
55
2012. nov. 14. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet... akár inkontinencia is.

Néha átmeneti, lehet hogy van egy kis hólyaghurutja és ha az gyógyul ez is megszűnik.

Előfordulhat az is hogy elkezdett valamilyen vitamin komplexumot szedni, amiben sok a B- vitamin és az irritálja a hólyagnyálkahártyát, aki arra érzékeny / én így jártam a Jó közérzet nevezetű vitaminnal és amikor másodszor kezdtem el szedni, akkor bizonyosodtam meg róla véglegesen/

2012. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a választ, akkor egyelőre kár még félni bármitől is
2012. nov. 14. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet inkontinencia a változókorban is. Ezt nem kell szégyellni, mert nem tehet róla senki, de mindenképpen menjen orvoshoz az Anyukád. :)
2012. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!