Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ragacsos átlátszó folyás a...

Ragacsos átlátszó folyás a közepén fehér csak terhességet jelenthet? Max.1hét múlva kell megjönnie a mensimnek.

Figyelt kérdés

Nem mindig fehér a közepe.Lehetek terhes?

Voltam már itt,csak nem írtam le,hogy nem mindig fehér a közepe a folyásnak.(Az aktus után már volt mensi,de nem lehet már biztosnak lenni semmiben )


2009. aug. 14. 16:34
 1/4 anonim válasza:
Szia. Ne hiszem, hogy ez a terhességre utal. Nekem is van ilyen féle folyásom, néha pisilés közbe is ilyen jön ki belőlem:S Én se tudom hogy mitől van ez, de tuti nem a atrhesség jele, mert én még nem is voltam fiúval. De ha ez nem nyugtat meg vegyél egy tesztet szerintem:)
2009. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy, inkább csak a mesid fog megjönni... Ha azonban elszíneződik, viszket stb irány a doki vele, mert összeszedtél valamit!
2009. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 10napja ilyen az állaga,az nem baj?
2009. aug. 16. 06:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, vannak nők, akiknek egész ciklus alatt van folyás, mások pedig teljesen szárazak. Ezért célszerű vezetni egy naptárat, mert könnyebb felismerni magadon a jeleket és később is nagy segítség lehet. Ha nem akarsz papírozni, tudom ajánlani a ciklus.hu-t de biztos több remek oldal van a neten!
2009. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!