Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan aki nem ment...

Anita0802 kérdése:

Van itt olyan aki nem ment vissza a kötelező 6hetes szülés utáni vizsgálatra?

Figyelt kérdés
volt ebből valami egészségügyi problémája?
2012. nov. 15. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve szültem.Úgy alakult,hogy nem tudtunk a dokival egyeztetni,mert vagy nem jött le vidékre,vagy mikor jött,nem volt kire hagyni a babát.Így eltelt hat,majd nyolc hét is,végül már inkább a letolástól való félelmemben nem mentem vissza.Hét hónap után beállt szépen a menstruációm,azóta rendszeresen van.Kicsit több mint szülés előtt,de azt mondják,ez normális.Ettől függetlenül,mindenkinek azt javaslom,hogy menjen vissza,mert soha nem lehet tudni.
2012. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt senki nem kockáztatja meg.
2012. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos sokan nem mennek vissza. De egészségügyi probléma akkor nem lesz igazán, ha visszamegyünk.

Én mindkétszer visszamentem. Mivel minden rendben volt, így azt gondolom, ha nem mentem volna, akkor is minden rendben lett volna, bár eszembe nem jutott, hogy ne menjek.

2012. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mentem vissza. Nagyjából ugyan olyan minden, mint szülés előtt. Miért nem mentem el? Mikor kiengedtek, másnap este gond volt, visszamentünk. Majd 3 hét múlva elgennyesedett a császáros sebem, amvel az ötödik hétig heti 2 alkalommal mennem kellett. Így mikor kérdeztem a dokitól, azt mondta, nem kell visszamenni...
2012. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!