Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A békés csabai kórházban,...

Ilona1997 kérdése:

A békés csabai kórházban, kötelező e a beöntés? Vagy inkább kúpot adnak? És hogyan zajlik ott egy szülés?

Figyelt kérdés
egy 39 hetes kismama

2012. nov. 2. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Két hete szültem Békéscsabán, igen kötelező a beöntés. Persze elképzelhetőnek tartom, hogy azt mondja valaki, ő nem kér beöntést, hanem oldják meg másképp, de szerintem a szülésnél nem a beöntés a legrosszabb, kibírható, nincs utána gond vele. Ráadásul igazán emberségesen csinálják, odafigyelnek rád.

A szülés: Ha bemész, egy szülésznő megvizsgál, majd egy doki is, aztán bemész a vajúdószobába. Igazán jól felszerelt, minden van, ami az alternatív vajúdásnál szükséges. Veled lehet a férjed is.

Ha itt az idő, újra megvizsgálnak, aztán felfekszel a szülőágyra, és hívják az orvosodat.

2012. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma vagyok 40. hetes, és én is Csabán fogok szülni. (ha végre a kislányunk is úgy akarja :) )

Neked van fogadott orvosod?

Egyébként voltunk szülőszoba látogatáson, és tényleg nagyon jól felszerelt az osztály, a személyzet is nagyon barátságos. (eddig akivel találkoztam, többször voltam fent ctg-n)

2012. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha nem akarok beöntést akkor ha mondom nem kapok? Nincs fogadott orvosom. kúpot is lehet kapni? ha elötte voltam wc-n akkor is adnak beöntést?
2012. nov. 3. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:
A baba velem lehet egy szobában? és a férjem is bent lehet velem egész addig amíg bent vagyunk a kórházban? És mit vigyek be magammal? Mert azt írták hogy kórháztól függ, és ha ti itt szültetek, vagy foktok akkor biztosan tudjátok.
2012. nov. 3. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A VIP szobában veled lehet a férjed is, a baba pedig kérésre bármelyik szobában veled lehet.

A VIP szoba fizetős, 10000 Ft naponta, ha jól emlékszem. Ez viszont olyan, mintha hotelben lennél, többféle menüből választhatsz, külön hűtő, tv, wifi, stb.

2012. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mi van a ingyenes szobában? Milyen kaját adnak?
2012. nov. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!