Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami bajom van? (lent)

Valami bajom van? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval megvolt az első együttlétem, ha ezt lehet annak nevezni. A lényeg, hogy annyira de annyira nagyon fájt (de tényleg nagyon és most nem túlzok) mintha késsel szurkálnának, a könnyeim is kicsordultak és nem bírtam csak három betételig aztán mondtam, hogy inkább hagyjuk. Nagyon szégyelltem magam. Azóta eltelt egy év és már húsz éves vagyok. Tetszik egy srác de nem merek belevágni mert félek a szégyentől h 20 évesen még szinte szűz vagyok és az újabb fájdalomtól. Lehet, hogy valami bajom van és én nem vagyok képes az együttlétre? Mit tegyek?

2012. nov. 15. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején attól fájt mert még szűz voltál, ez nem fog megismétlődni.

Lefeküdni csak olyannal szabad aki odafigyel minden rezdülésedre és akivel nem ciki megosztani a korábbi "élményedet".

Szégyenkezésre semmi okod, jobb 20 évesen gyakorlatlannak lenni, mint 14 évesen kiéltnek. Egy komoly fiú szemében ez érték.

Az előző pasim szűz volt mikor összejöttünk. Akkor volt 21 éves. Na és?

2012. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sakuravilag válasza:
Nekem is az elsőnél ilyen érzésem volt, én még sírva is fakadtam közben. Így utólag belegondolva, szerintem az is lehetett a baj, hogy nem azért akartam a szex-et mert úgy érzetem, hanem azért mert a barátom nagyon akarta, és szerettem volna neki örömet okozni ezzel. Semmiért sem kell szégyenkezned, de csak akkor feküdj le valakivel, ha tényleg te is akarod, és már eléggé belemerültetek a témába (előjáték, ez is nagyon fontos az elején) :) hidd el akkor minden sokkal könnyebben fog menni. És az elején fáj kicsikét de ettől ne ijedjél meg, elmúlik az hamar, és utána már élvezni fogod az összes többi alkalmat :)
2012. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!