Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a bajom, Hogy ma estere...

Az a bajom, Hogy ma estere mar erzem, hogy felfaztam. Mit kell ilyenkor csinalnom? Hany nap alatt gyogyulok ki belole? Eltudom kerulni a gyogyszereket, vagy muszaj mergeznem magam?

Figyelt kérdés
Egesz nap ereztem, hogy nincs minden oke, ma estere mar nem tudtam fajdalom nelkul pisilni. Borzalmasan szenvedek, mert egyfolytaban erzem azt a "pisilnem kell" erzest. Valaki valami jo gyors gyogymodot tudna irni azt megkoszonnem.:/:)

2012. nov. 5. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy az antibiotikum kúra elkerülhetetlen. Először megpróbálkozhatsz a Walurinal Max-szal, de ezzel az a gond tudod, hogy ha most bent maradnak a bacik a húgyutaidban, akkor nagyobb eséllyel jön elő legközelebb is.
2012. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem hat koszonom. Gondoltam teazgatassal, meg melegpalackos melegvizes borogatassalkikuralhatom magam, de ezekszerint nem.:/ hat mindegy. Koszonom szepen azert.:)
2012. nov. 5. 00:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél be No-spa-t. Amíg hat, addig nem érzed a fájdalmat. Holnap irány a doki!
2012. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A dokit semmiképpen ne hagyd ki, mert rámehet a fertőzés a vesédre, sőt akár a belső nemi szerveidre is.
2012. nov. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Menj el mindenképpen orvoshoz.A tőzegáfonyát is tartalmazó stbilizált aloe vera rostos ital sokat segíthet.
2012. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszadoknak. A doki azt mondta nem faztam fel csak a felelmeimet oda sugaroztam ki.:) hal istennek nincsnek nagyobb problemak de koszonom szepen a segitsegeket!
2012. nov. 7. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Van hólyag- és vese teakeverék, nekem az urológus állította össze, receptre is felírja, akkor olcsóbb, és mindig van nekem itthon. Attól nekem elmúlik.

Nem tudom az összetevőit, a Luther utcai patikában lehet kapni a Keletinél.

2012. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!