Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Combi. Vélemények?

Hello22 kérdése:

Canesten Combi. Vélemények?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el használni a Canesten Combit. Mik a vélemények? Tényleg hatásos? Párom is kenegeti magát velem együtt.

2012. nov. 15. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos gomba okozza a hüvely gyulladást, akkor igen.

Ha más, akkor egyáltalán nem hat.

2012. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, hogy kiderüljön mi okozza a panaszaid!
2012. nov. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenül is jót akarok neked, úgyhogy csak remélni tudom, hogy hatásos lesz! Ha viszont nem, akkor azonnal menj orvoshoz, kérlek! Az egészséged nem játék, belőled nincs több, csak egy!
2012. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban candida gomba által okozott fertőzésed van, akkor jó, mert arra találták ki.

Csakhogy nemcsak candida gomba van, hanem számos más fajta hüvelygomba, ami fertőzést tud okozni odalent. Plusz ugye lehet akár bakteriális fertőzés is. És az utóbbiakra a Canesten nem hatásos.

Ha a tüneteid ezután is megmaradnak és elmész orvoshoz, akkor a Canesten miatt nem fognak tudni tenyésztést csinálni. Így azt sem tudják majd megállapítani, hogy milyen kórokozóval volt dolgod. Szóval ezért kell nagyon biztosan meggyőződni róla, hogy valóban ilyen fertőzésed van-e.

Ha most elmúlnak a tünetek, akkor valószínűleg az volt a ludas, de ha mégsem és mész orvoshoz, akkor szólj a Canesten használatáról, illetve legközelebb előbb orvos, aztán kezelés.

2012. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam már. Volt hogy használ és volt hogy nem. Egyszer mikor nem használt el kellett mennek a nőgyógyászhoz akinek mondtam hogy ezt használtam de nincs javulás. Erre azt mondta hogy nagyon gyenge a hatóanyaga. Mondjuk én akkor már baromira viszkettem. Azért jutottam ide ,mert a rendes sztk-s rendelésre nem lehet bejutni hamar, még várnom kellett volna vagy 10 napot így elmentem magánrendelésre és ott recept nélkül kiváltható gínoxin hüvelykúpot javasolta és már az első után sokkal jobb volt.
2012. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik írtak. Képzeljétek már az első kúp után javulást tapasztaltam. Úgy tűnik bevált de még nem szeretném elkiabálni :)
2012. nov. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!