Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm lesz?

Menstruációm lesz?

Figyelt kérdés
ma hazajöttem és a bbugyimban olyanvtrutyi.volt, mint a Danette vaníliás puding. Ez a menstruáció jele? lefürödtem, meg minde(kicsit fájt is a fejem).Már azt hiszem egy éve szőrös a hónaljam(persze epilálom...) és ott lent is. Úgy nyár legeleje óta mindig valami sárgàs folyik a bugyimba, dr ezt eddig normálisnak tudtam be. Most akkpr mi van?! Ma megyek lovagolni szóval...
2012. nov. 16. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegyél be tisztasági betétet és vigyél magaddal egy egészségügyit is hátha tényleg ma jön meg. Figyelj, hogy fáj-e a hasad, esetleg a derekad környéke, feszül-e a melled, ezek annak a jelei, ogy meg fog jönni.

Modjuk nem nagyon kéne sárgás színűnek lennie a fehérfolyásnak de gondolom ég normálisnak mondható.

2012. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sárgás folyás tényleg nem normális. Jobb lenne ha orvoshoz mennél mielőtt valami gond lesz.
2012. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

petra?

am ha sárga,az nem menzesz,hanem egy fertőzés lesz.orvos!!!

2012. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vaníliás puding?akkor SÁRGA?? milyen az a vaníliás puding?? ha azt mondom,csoki puding,akkor értem,de ha olyan színre mint a vaníliás,akkor--> orvos!!!
2012. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!