Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
tegnap előtt jött meg a menstruációm és amikor lefeküdtem aludni este akkor észre vettem hogy kifolyik a lepedőre..tegnap/ma este is 2db betétet tettembe és akkor is kifolyt mit csináljaak??

2012. nov. 16. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 2 betét mellé vegyél egy szorosabb, de még kényelmes bugyit. :)
2012. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tegyél magad alá gumilepedőt/régi, rossz törülközőt (én is szoktam), mást nagyon nem tudsz tenni :/ a forgolódástól kifolyik sajnos, nekem az első 2 napban szokott, akkor nagyon erős. esetleg tampont is használhatsz. :)


16/L

2012. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Éjjelre inkább ne használj tampont. :)
2012. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van extra nagy betét, gondolom én. És valóban szoros bugyogót vegyél fel. Egyébként konkrétan kifolyt vagy csak pecsétes lett a lepedő? Mert ha kifolyt, akkor jó sok véredet elmenstruálod.
2012. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok :)használhat, csak nagyon gyakran kéne cserélni, ami nem jó dolog éjszaka :)
2012. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. És nem folyik ki ha nem pecsétes lesz
2012. nov. 16. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Én közvetlenül lefekvés/elalvás előtt rakok be új betétet, hogy minél tovább bírja. Mellé szoros bugyi és fekete passzos rövid nadrág. Így, ha mégis kifolyna, akkor is a nadrág lesz olyan nem az ágynemű.
2012. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tampon. Legalábbis én csak azt használok....
2012. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előzőnek: TAMPON ÉJSZAKÁRA?? magadnál vagy? TSS-t akarsz kapni? nappal értem hogy tampon,de éjszakára hülyeség!

mégha lehet is használni fiatalnak tampont,akkor sem ajánlott,sem az első menzesznél,sem utána,csak ha beállt és nagyon erős!! az előttem lévőknek igazuk van,jó vastag betét,vastag bugyi,jó nadrág. és ennyi. pont.

2012. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Tampont használok tíz éve éjjel nappal és nem lett TSS-em. Mivel ez elég ritka betegség,és ha valaki helyesen használja a tampont akkor ,még kisebb az esélye,tudom,mert több nőgyógyásszal is konzultáltam már erről. Amúgy a mai napig nem bizonyított,hogy a TSS-t a tamponhasználat okozza,csupán annyi,hogy nagyobb gyakorisággal fordul elő a tampont használók körében. És lehet lepontozni,mert tájékozott vagyok.
2012. nov. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!