Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
tegnap előtt jött meg a menstruációm és amikor lefeküdtem aludni este akkor észre vettem hogy kifolyik a lepedőre..tegnap/ma este is 2db betétet tettembe és akkor is kifolyt mit csináljaak??

2012. nov. 16. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a TSS miatt veszélyes a tampon, hanem mert órákig van a véres tampon egész közel a méhhez, és a vérben hamar elkezdenek szaporodni a baktériumok, amik könnyen vezethetnek fertőzésekhez. Attól, hogy valakinek nincs baja tőle, másnak még lehet! Kedves Kérdező! Ne kockáztass, éjjelre ne használj tampont!!!
2012. nov. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

épp ez hogy nekem van menstruációról szóló könyvem és le van benne írva! -.-attól még hogy eddig nem volt tőle bajod,még lehet! szerinted az egészséges ha órákig lappang a vér benned? az előző válaszolóval egyetértek!

és ha ritka akkor mi van?!! veled ugyanolyan eséllyel előfordulhat! és attól még hogy azt hiszed jól használod,lehet hogy csak szerencséd van hogy nem leszel beteg! jobb ha megelőzöd a bajt!

kössz

2012. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!