Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem? Égő, viszkető...

Mi lehet velem? Égő, viszkető érzés, enyhén csíp.

Figyelt kérdés

Odalent viszkető érzés,mikor megvakarom,akkor nagyon ég.Az egész hüvelyem környékén(néha a hüvelyben is).Pisilésen kívül mindig így fáj.Segítsetek légysz,nagyon meg vagyok ijedve!

13/L



2012. nov. 16. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy képes anyukádnak szólni??? Gombád vagy fertőzésed van.
2012. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóltam neki,azt mondta,hogy ha nem lesz jobb irány a nőgyógyász.De olyan kellemetlen nekem a nőidokinál.Egy vadidegen ember nézzen téged alulról.Nem nagyon szeretném. :(
2012. nov. 16. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsikém, ez a dolga. Lát napi 100 nőt, nem a tiéd fogja érdekelni. Pár percig nem kellemes és kész. Most jobb evvel a viszketéssel kínlódni? Nyilván nem.
2012. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt ne úgy fogd fel, hogy egy vadidegennek mutogatod a puncidat. A nőgyógyász azért van, hogy meggyógyítson, akármilyen nemű is! Rengeteg puncit lát naponta, a Tiéd sem jelent neki semmit. :)
2012. nov. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a nőgyógyász az egyetlen lehetőséged. Ha nem kezelik, rosszabb is lehet és elég komoly következményei lehetnek hosszútávon. :) Egy pár perc kellemetlenséget nem ér meg az egészséged? :)
2012. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké,persze én nem is azt mondtam,hogy nem megyek el,csupán azt,hogy kellemetlen.:/
2012. nov. 17. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz az orvoshoz menj, akit egy olyan ismerősöd ajánl, akiről tudod, hogy Neked a legjobbat akarja. Tök mindegy milyen nemű az orvos. Írtak itt már nőről is rosszat, és férfiról is jót. Nem az orvos neme számít!!! Ezért mondtam, hogy olyan orvoshoz menj, akit egy személyes ismerősöd ajánl!!!
2012. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem igaz, hogy azt nem lehet megérteni, hogy nem az orvos nemén múlik, hogy mennyire empatikus és megértő!!!!
2012. nov. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves tegnapi 10:48-as Válaszoló! Te kelted a félelmet a lányokban a válaszaiddal, mert burkoltan azt próbálod beléjük sulykolni, hogy a nőgyógyászati vizsgálatnak köze van a szexualitáshoz, és ezért menjenek mindenáron női nőgyógyászhoz még akkor is, ha egy durva, goromba nőről van szó!!! Értsd már meg, hogy az orvos csak gyógyít és nem lányokat molesztál, és nem a nemén múlik, hogy ki milyen orvos!!!
2012. nov. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!