Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában nagyon fáj a...

Mostanában nagyon fáj a vaginám. Nem tudom mit tegyek? Menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete fejeződött be az e havi menstruációm és utána elkezdett nagyon csípni/fájni. Néha folyamatosan de néha csak akkor ha elmegyek vécére vagy hozzáérek. Szoktam ellenerőzni fürdésnél hogy mi lehet vele de sose javul meg szoktam belül is vizsgálni az ujjammal van e ott valami és tegnap este valamiért nagyon hideg volt pedig mindig meleg szokott lenni. Lehet ez normális vagy nem tudom. Nekem még sose volt ilyen és kezdek megijedni... Nem volt még soha életemben semmilyen szexuális együttlétem. Menjek nőgyógyászhoz?


14/L



2012. nov. 17. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

menj el bizony

csak ő tudja megmondani mitől lehet

2012. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a nőgyógyász a lehető legjobb megoldás! Ahhoz az orvoshoz menj, akit egy olyan ismerősöd ajánl akiről tudod, hogy Neked a legjobbat akarja. Tök mindegy milyen nemű az orvos! Akiről a legmegbízhatóbb ismerősödnek jó vélemény van!
2012. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első alkalommal mindenképpen keressetek egy kedves női orvost, mert elötte sikkal elviselhetőbb a levetkőzés, hogy a beterpesztésről ne is beszéljek, mint egy idegen férfi elött. Azomkivűl, biztosan sokkal megértőbb szégyenkezéseddel kapcsolatosan is, hiszen neki is kell mennie időnként nőgyógyászhoz, nem úgy a férfinak, aki ezért aztán nem is értheti azt.

Szakmai tudásukat tekintve egyformán képzett mindkettő, a női orvos mellett szólhat még az is hogy ő nem csak a tankönyből ismeri a női testet, hanem hát neki is van.


Nagyon fontos az első találkozásod a nőgyógyásszal, mert meghatátozó lehet egész életedre. Javaslom, hogy anyukáddal beszéljétek meg és együtt menjetek.

2012. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy a női nőgyógyász megértőbb! Kedves Kérdező! Ahhoz az orvoshoz menj, akit egy olyan ismerősöd ajánl, akiről tudod, hogy Neked a lehető legjobbat akarja, tök mindegy milyen nemű az orvos!!!
2012. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!