Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb úgy 2-3 napja szúr a...

Mézesmadzag kérdése:

Kb úgy 2-3 napja szúr a baloldali petefészkem.16 éves vagyok. és korábban ilyen még nem fordulhat elő. Tudnátok segíteni hogy vajon mitől? és mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy enyhe petefészek gyulladásod. Anyukád vigyen el a gyermek nőgyógyászhoz, ha még szűz vagy
2012. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már nem vagyok szűz..és ahol lakom nincs gyermek nőgyógyász
2012. nov. 17. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg egy női orvost keresni első alkalomra, mert azért sokkal elviselhetőbb elötte vetkőzni és terpeszteni, mint egy férfi elött.
2012. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb orvoshoz menj, és ebben azok tudnak segíteni, akik személyesen ismernek és a legjobbat akarják Neked! Én is a legjobbat akarom Neked ezért azt mondom, hogy ne az orvos nemét nézd, hanem azt, hogy kiről van a legtöbb ismerősödnek jó véleménye!
2012. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!