Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a szeméremdomb mellett,...

Csomó a szeméremdomb mellett, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre egy elég nagy csomót a szeméremdombon és a comb hajlatánál, fent. Van öt centiméteres is és jóval a bőr alatt van. Valaki tudna esetleg segíteni?

2012. nov. 17. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet egy megnagyobbodott nyirokcsomó is.
2012. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy orvosi kivizsgálást mindenképpen megér... Köszi a választ :)
2012. nov. 17. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon okos dolog, hogy az orvosra gondoltál, hiszen csak ő tud biztosan segíteni. :) Minden jót kívánok Neked! :)
2012. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Valóban érdemes lenne megmutatni dokinak, mert ő ha kell tovább tud küldeni, de adott esetben meg is tud nyugtatni, hogy ne aggódj, mert ártalmatlan dolog csak.
2012. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia Heni :-) ! Olvastam a gyakorin a kérdésed,érdekelne,mit mondott neked az orvos? Remélem nincs semmi gond ;) . Az igazság,hogy személyes érdekeltségem van abban,hogy ezt a kérdést feltettem neked ... Tudom,hogy biztosat csak az orvos mond ,de megköszönném ha megirnád nálad mit diagnosztizáltak.Köszönöm elörre is . Minden jót kivánok :-)
2012. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Végül nem mentem el orvoshoz, mondták a szüleim is, hogy várjak egy kicsit még, és néhány nap alatt elmúlt, azóta semmi problémám nem volt :) Remélem meggyógyulsz hasonlóan te is!
2013. jan. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!