Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kijott egy gennycsomo a...

Kijott egy gennycsomo a szemeremdombomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kinyomtam, de elegge fajt, aztan ujra gennyes lett, majd var nott ra.

2012. nov. 17. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jódozgasd, majd leszárítja.
2012. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha megint begyűlik felette a genny, próbáld óvatosan megnyomni. ha nem jön, ne piszkáld. Ha szerencséd van, akkor ki tud belőle ürülni a genny és begyógyul. Ha nem múlik el, akkor viszont orvoshoz kell vele menned, mert ráhúzódhat a környező szövetekre is és akkor frankó bőrfertőzést kapsz...
2012. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Menj orvoshoz.
2012. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok! miért lettem lepontozva???
2012. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Akkor mit szóljak én. A 3. vagyok, de nem azért írok ide, hogy felpontozzanak, hanem, hogy segítsek a lehető legjobb szándékkal. Nem érdekel a pontozás.
2012. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
OKé, világos, csak nem bírom felfogni, hogy egyeseknek mi nem tetszik ezekben a válaszokban:SS bezzeg amikor valami idióta elpoénkodja, az 100%-os...
2012. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a bőr lefertőtlenítése után fertőtlenített tűvel kiszúrtan és kinyomtam, amennyire tudtam, utána bekentem jóddal.

3 nap alatt teljesen eltűnt.

2012. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!
2012. nov. 17. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
ezzel a problémával szenvedek 6 éve.csak azzal a különbséggel,hogy nekem a belső combomon van,a puncim mellett és nem csak egy.régebben elmentem bőrgyógyászhoz,azt mondta furunkulus,párszor kinyomkodták meg azt mondták használjak inim misakodót.ez visszaszorította valamennyire,de amint abbahagytam a használatát,ugyanolyan rossz lett.idén szeptemberben is ellátogattam egy bőrgyógyászhoz.elküldött vérvételre,hátha a hormonjaim okozzák.kiderült,hogy magas a prolactin szintem,ezért elküldött endokrinológiára(kedden megyek),mondván,hogy lehet egy jóindulatú agydaganat.kétlem...na mindegy,majd kiderül.ezen kívűl elküldött fül-orr-gégészetre is,mert a mandula is okozhatja.ott azt mondták streptococcus-om van,ki kell venni a mandulámat,mert 70%,hogy amiatt van.úgyhogy tavasszal kivetetem.csak azért írtam le neked ezt a hosszú sztorit,hogy ne halogasd,mindenképp fordulj orvoshoz,ha több is megjelenik.
2012. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
intim mosakodó*
2012. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!