Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért van? Van okom aggódni?

Ez miért van? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és most jött meg negyedjére a menzeszem. Eddig 5 napig tartott,akkor is csak úgy,hogy első három nap erősebb,másik két nap meg szinte semmi. Ma már 8. napja tart,és egészen eddig elég erős volt.

2012. nov. 18. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, nekem is volt olyan időszak amikor 8 napig tartott, de olyan is amikor 3-4 napig.
2012. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg 10 napnál tovább tartana a menstruációd, akkor jó lenne ha orvoshoz mennétek Anyukáddal! De most is szólj Neki mindenképpen! :)
2012. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem az első már 8 napos volt...

14L

2012. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenkinél más. Engem csak az aggaszt,hogy EDDIG nem volt ilyen hosszú.
2012. nov. 18. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Tini korban elő forul még a hosszabb, ha több mint 10 napig tart akkor kell orvoshoz fordulni.
2012. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a következő menszeszed is ilyen lesz, szerintem akkor fordulj orvoshoz. vagy ha most nem múlik el 12-13 nap után sem, akkor menjetek el anyukáddal a nődokihoz.
2012. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ebben a korban normális. ahogy már írtam,az első 8 napig tartott és erős volt,a második meg 3 napos és szinte nem volt semmi. nyugi,helyre jön! :)

14L

2012. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,megkönnyebbültem. :)
2012. nov. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!