Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek a jele a pici krémes...

Minek a jele a pici krémes rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés
Ma reggel volt pici krémes rózsaszín folyás.Tegnap csak barna folyásom volt és csütörtökön volt enyhe olyan vízes rózsaszín folyásom.Ma meg krémes volt.Most ismét enyhe barna van és enyhén görcsölök minden nap.Július 23volt meg és mikor elmúlt akkor is görcsöltem.Szinte minden nap.Mi lehet?Ügye nem mestruáció jele?
2009. aug. 15. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát miért te mint nő mire gyanakszol? persze hogy menzesz előjele...... Ha meg nem beteg vagy,,,,

27/N

2009. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért baj ha a menstruáció jele? Amúgy nagyon úgy hangzik..nem fáztál fel valamikor?
2009. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretném ha megjöjjön mert babát szeretnék!Nem rég voltam felfázva.Lehet,hogy még mindig föl vagyok fázva?Hát lehet.Akkor jobb lesz ha elmegyek dokihoz nem?


Első válaszoló én nekem nem mindig jön meg és eleinte ha mielőtt megjött mindig barnáztam.Sosem volt rózsaszín folyásom.Mostanságban fordult elő a rózsaszín.

Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!