Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis dolog nehany hetes...

Normalis dolog nehany hetes terhesen a nagyon halvany rozsaszin, kremes huvelyvaladek?

Figyelt kérdés
Majd csak szerdan megyek dokihoz, nagyon az elejen jarok es bar hallottam mar masoktol, hogy elofordulhat barnazas, vagy enyhen rozsaszines valadek (nem neveznem folyasnak, mert nem igazan folyik), szoval aggodom egy picit. Irjatok mar le legyszi, tapasztaltabbak, hogy mire kell foleg az elso 12hetben vigyazni? A cipekedesre, lepcsozesre, etkezesre, stb. ertem. Koszi!
2008. okt. 27. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

ezekre mindre figyelned kell a rozsaszines valadek nem gond!nalam is volt es a doki is mondta nekem az nem gond, az a gond ha erosen verzel es gorcsolsz az baj!

igen nagyon kell vigyaznod magadra foleg az elejen!

2008. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam 5 hetesen volt ilyen rózsaszínes folyás,pár nap múlva volt egy kis vérzés is.Utána gyógyszert szedtem a 12. hétig,h megmaradjon a babóm és rögtön táppénzre is küldött a doki a 8. hétig.Pihenj nagyon sokat,ne emelj 1-2 kilónál többet és próbáld a stresszt is félretenni egy kicsit. Minden jót kívánok neked!
2008. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi. Azert meg varom a tovabbi hozzaszolasokat. Remelem minden rendben lesz.
2008. okt. 27. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!8 hetes vagyok és már a legeleje óta rózsaszínű,néha barna váladékom van.A doki azt mondta lehet a méhszájsebemtől is meg van egy kis bevérzésem a méhemben is.Rutascorbin-t kell szednem és sokat feküdni.

Te is pihenj sokat,és ne aggódj.

2008. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot mindenkinek. A stresszt sajnos nem mindig tudom kerulni, mert suliba jarok, ezt az evet muszaj meg befejeznem, a baba majd juliusban szuletik elvileg, addig ki kell huznom valahogy. Inkabb a munkahelyem miatt parazok, mert emelgetnem kell es nem tudom mi legyen a kifogasom ,mert a terhessegrol nem akartam ilyen nagyon koran szolni. SZoval meg nem tudom mikor arulom el, gondolom hamar,mert titkolni nem tudom, ha meg tudjak, akkor nem emeltetnek ,cipeltetnek majd velem.
2008. okt. 27. 17:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg azt is irjatok mar meg legyszi, hogy a szex mennyire megengedett? Teljesen abba kell hagyni a 12.het betolteseig, vagy szabad csak ritkan es ovatosan, vagy mi??? Ugy felek!!!
2008. okt. 27. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet szexelni, ne félj! Ha csak az orvos le nem tiltott róla. De ha ez az első terhességed, nem volt még vetélésed, nem is vérzel, akkor semmi ok, hogy letiltson, és nem is fog!

Boldog babavárást!

2008. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi!! Csak felek a hulye gorcsolgetes miatt!!! Illetve ha nem elotte, de nehogy utana legyen mehosszehuzodas az orgazmus miatt. Mindegy, azert rakerdezek majd szerdan.
2008. okt. 27. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok.Minket bizony eltiltott az orvos a szextől a 12. hétig,de majd a doki biztosat fog mondani.Nekem ugyanis egyértelműen a méhből volt ez a folyás majd utána a kevés vérzés is,mert egy picit levált a petezsák. Szerencsére azóta minden rendben.Reméljük neked azt mondja,minden rendben de azért pihenj sokat!
2008. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak: Koszi szepen. Kivancsi vagyok mit mond majd a doki a gorcsolgetesre, neha nagyon kellemetlen tud lenni, aztan elmulik, vagy csak epphogy erzem. Sajnos pihenni tul sokat nem tudok, mert kozben suliba jarok es rengeteg a tennivalo, de azert majd igyekszem nem agyon stresszelni magam.
2008. okt. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!