Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szurkál mindkét petefész...

Mitől szurkál mindkét petefészkem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyanok véleményére vagyok kíváncsi aki volt már hasonló helyzetben, érzett már hasonlót.

A menstruációm négy napja múlt el, de azóta érzem, hogy hol az egyok hol a másik petefészkembe beleszúr, nem fájdalamas inkább kellemetlen, meg olyan nehéznek is érzem néhe és olyan is volt mintha meg lennék puffadva. Orvoshoz csak kedden tudok menni. Nem meggyógyítani akarom itt magam, csak kíváncsi vagyok. Köszi a válaszokat!


2012. nov. 18. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ciszta okozhat ilyen tüneteket
2012. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bizony.

Ciszta is lehet.Nekem is akkor szúrkált mikor 3 centis cisztám volt.

2012. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál, a jó hír, hogy nincs cisztám, viszont van egy kis folyásom ami okozott egy kis gyulladás, kaptam rá antibiotikumot meg hüvelykúpot, remélem most már minden rendben lesz :D Köszönöm a hozzászólásokat :D
2012. nov. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!