Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Légyszi segíítsetek mert...

Légyszi segíítsetek mert féélek :S :S (? )

Figyelt kérdés
Egy hete menstruációs tüneteim vannak. mostanába kéne majd megjönnie 15 éves vagyok.. és ilyen fehér folyásom van görcsöl a hasam szédülök. van egy barátom de még nemvolt semmi csk ujjal kielégített 2 hete. 17-18-19-20 körül kéne megjönnie- szerintetek megfog ? nagyonfélek
2012. nov. 18. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mért ne jönne meg ?- ha csak ennyi volt.

Max azt tudom elképzelni, ha nem volt tiszta az ujja, akkor lehet hüvelygyulladásod.

2012. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most attól félsz hogy terhes vagy? ez jön le a kérdésből. nincs semmi gond, megfog jönni, terhes nem lehetsz ha csak megujjazott.
2012. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
félek h került az ujjára minimális előváladék--de ezt lehet h csk bebeszélem magamnak
2012. nov. 18. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
15 évesen még akár ki is maradhat egy menstruáció, akkor is ha nem vagy terhes. Ez is teljesen normális. Velem is megtörtént.
2012. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megjön, ne aggódj, nem vagy terhes. Próbálj lazítani, mert a szorongás, stressz késleltetheti.
2012. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom azt írni, hogy megfog jönni a menstruációd, mert nem vagyok jós, viszont ilyen fiatalon az sem baj, ha 2-3 hónap kimarad terhességtől függetlenül.
2012. nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!