Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TBC-s vagyok mit tennétek a...

TBC-s vagyok mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
tbc-s vagyok de kisfiam nem tudom elkapta-e tőlem és a dokinő addig amíg nem jön ki a tenyésztés eredménye nem akarja hogy vizsgáljuk meg őt is csak ha esetleg valamelyik köpet pozitív lenne, nehogy addig feleslegesen gyógyszerezzük... Én nagyon féltem ha beteg akkor sem súlyosbodjon a helyzet Tanácstalan vagyok

#TBC #tüdőbetegség #gyerekek betegségei
2012. nov. 19. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet,hogy nem fektettek be a fertőző osztályra? Minden kép befeküdnék,mert a családodat véded meg ezzel.
2012. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát először is a lehető legkevesebbet érintkezz a gyerekkel meg mindenkivel a lakásban. Állandóan moss kezet! De az igaz, hogy ne gyógyszerezzétek fölöslegesen. Esetleg érdemes ezüst kolloidot pár napig adni a gyereknek napi 2x1 teáskanállal. És sok C vitamin!
2012. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
mert kisfiamat egyedül nevelem és nem tudok kórházba menni! ambulánsan kezelnek de olyan korai stádium hogy az 5 köpet direkt negatív volt és mire kész lett az eredménye már két hete szedtem a gyógyszert tehát védett lettem (elvileg) és igaz h még nincs kész a nagy tenyésztés csak az első és az negatív de akkor is félek hogy mi van akkor ha akitől én elkaphattam azzal kisfiam is "kapcsolatban" állhatott!
2012. nov. 19. 19:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi az az ezüst kolloid és mire való?
2012. nov. 19. 19:18
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Nehogy ezüst kolloidot adj neki!!! A TBC a tüdőben van nem a belekben!!!Az ezüst elpusztítja a hasznos baktériumokat is!!!
2012. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hűha most már aztán tényleg egyre tanácstalanabb vagyok :(
2012. nov. 19. 19:26
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Az ezüst kolloid 10nm körüli nagyságú fémezüst szemcse ami nem tud már leülepedni a súlya miatt.Baktériumölő hatású az ezüst de nem tesz különbséget a hasznos és káros baktériumok között!
2012. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Az ezüst kolloid nagyon jó vírus és baktérium ölő. [link]

Nyugodtan adhatod a gyereknek! A lányom is kapja ha meg van fázva... 1 hét szedéstől semmi baja nem lesz tovább ne add neki.

Az egyik válaszolót nem is értem mi köze, hogy bél, vagy tüdő atyaég!!!!

2012. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vegyész vagyok tudom hogy nem jó az ezüst kolloid mert ahogy írtam már a TBC a tüdőbe telepedett be nagyon jók a felszívódó gyógyszerek és hamar passzíválják a TBC-t
2012. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Nyugodtan add az ezüst kolloidot, de ha ez megnyugtat, add mellé a normaflort.
2012. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!