Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet annak az oka hogy...

Mi lehet annak az oka hogy vizet tart vissza a szervezetem?

Figyelt kérdés
Diétázom már pár hete, és formálódtam is, de a "felesleg" nagy része víz. Hogy tudok ennek utána járni és mi lehet az oka?
2012. nov. 19. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt meg honnan tudod, hogy víz? :D
2012. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha vizes vagy! akkor nem ártana vagy az urológiára elmenned, hátha nem működik jól a veséd. De lehet, hogy szív problémád van. Semmiféleképpen ne próbálj vízhajtóval, nehogy nagyobb bajt csinálj!
2012. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kardiológián még nem voltam. Nemrég teljes vérképet készítettek és elvileg semmi probléma. Merre tovább?
2012. nov. 19. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg elsavasodás. Így látatlanban senki nem tud biztosat mondani, kérdezz meg egy szakembert.
2012. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A konditerembe!

A mozgással jobb lesz a keringésed, a veséd több vizeletet választ ki máris üríted a fölös vizet.


Ha szívbeteg lennél a bokád körül lennél kifejezetten vizenyős, ha vesebeteg akkor a szemhéjad körül és a laborban is lenne eltérés. Gondolom a háziorvosod adta a beutalót a laborba,

észrevette volna.

2012. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De mégis honnan veszed, hogy víz?
2012. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy milyen szakemberhez forduljak. A konditerem megvan. Egy héten 6x edzem szóval ezzel biztosan nincs baj. Onnan veszem hogy víz, hogy egy részt érezhető más részt diéta és edzés mellett a zsír nagy részétől már megszabadultam.
2012. nov. 19. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A tested melyik részén érzed az ödemát?
2012. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy víz van benned, és nem csak menstruáció előtt, akkor mindenképpen menj orvoshoz, mert ez lehet, szív, vese és máj probléma is! Egy teljes belgyógyászati kivizsgálással kéne kezdened!!!
2012. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!