Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, és nagyon görcsöl a...

Megjött, és nagyon görcsöl a hasam! Mit tegyek, hogy gyorsan elmúljon? 16/L

Figyelt kérdés

3 éve menstruálok, és most fordul elő először, hogy görcsöl a hasam menstruáció idején. :/ Az iskolában az utolsó órán kezdett görcsölni, majd meghaltam, alig bírtam hazajönni. Két napja jött meg, és már előtte egy nappal is görcsölt egy kicsit a hasam.

Most is nagyon fáj, nem tudom, mit tegyek. Megkérdeztem anyát, azt mondta, neki is szokott ilyen lenni, főleg 2-3. napon. És hogy vegyek be Advilt. Az tényleg jó rá?

Mit tegyek, hogy gyorsan elmúljon? Holnap 2 témazárót is írunk, szóval sokat kell tanulnom, de így nem nagyon lehet. :/

16/L


2012. nov. 20. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy palackot tölts meg meleg vízzel, tekerd be törülközőbe, és tedd a pocidra és feküdj le. :)
2012. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig beleültem egy kád forró vízbe,segített.Esetleg ha akad otthon jázmin illóolaj,azzal masszírozhatod.
2012. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Algoflex-M et vegyél be. Mivel fiatal vagy, erősebb gyógyszert nem merek írni. Állítólag az Algo-M segít (bár nekem nem használt soha)
2012. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló válaszát hanyagold! Menstruáció idején szigorúan TILOS VÍZBE ÜLNI, mert könnyebben feljutnak a méhedbe a kórokozók,hiszen nyitva van a méhszájad!!! Az viszont tényleg jó ötlet, hogy vmi meleget tegyél a hasadra, gyógyszerként szerintem ne az Advilt szedd be, mert az nem kifejezetten erre való. Erre jobb a No-spa vagy az Algoflex M.
2012. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, hát végül bevettem egy Advilt, de semmit nem használt... :D Késő délután elmúlt pár órára, de estére újra visszajött a görcs, bár nem volt olyan erős, el tudtam aludni.

Ma megint görcsöltem délután, és anya hozott Algoflex-M-et, azt bevettem kb. 2 órája, és most nincs semmi bajom. :)

2012. nov. 21. 17:08
 6/7 sassszem ***** válasza:
Igyál cickafark teát az nagyon jó menstruáció előtt és alatt és nagyon jó, de ne cukorral édesített hanem Max mézzel.
2018. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sassszem ***** válasza:
Igyál cickafark teát az nagyon jó menstruáció előtt és alatt és nagyon jó, de ne cukorral édesítsed hanem Max mézzel.
2018. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!