Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan stresszben vagyok,...

Állandóan stresszben vagyok, és folyamatosan görcsöl a hasam. Mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Komoly lelki problémáim vannak, állandóan idegeskedek, egyszerűen nem tudok megnyugodni. Ez főleg a hasamon jön ki, hónapok óta görcsöl... Mit csináljak, hogy picit jobb legyen?
2012. okt. 23. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Pszichiáter, és ő ad rá neked gyógyszert. Bár kipróbálhatod a homeopátiás gyógyszereket, ami feszültségoldásra van. De ez csak azoknak használ, akik hisznek benne. Esetleg iszogass macskagyökér-, citromfű teát. Ezeket inkább herbáriában vedd meg szárított formában. Nem drága, nekem citromfű van.

Esetleg próbálhatod a Valeriana Relax(nem tudom milyen)nevű gyógyszert, nekem nincs vele tapasztalatom.


Én pánikbeteg voltam, az orvos homeopátiával kihozott fél év alatt! Ne félj orvoshoz fordulni! :)

2012. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasizom gyakorlatok, esetleg próbáld azt, hogy megfeszíted amennyire és ameddig bírod. Így tudatosul, hogy mikor van elernyedve, és mikor feszíted meg. Van ilyen terápia is, de már nem tudom a nevét. Ha a beleid görcsölnek, akkor vannak különböző görcsoldók, amiket ki lehet próbálni, de érdemesebb lenne kivizsgáltatni, hogy nincs e szervi panaszod.


Ami a stressz kezelésében segíthet az a relaxálás. Én szerintem mindenkinél más válik be. Pl én masszőrnél annyira el tudok lazulni, hogy elalszom közben, de a sportolás is segíteni szokott, vagy ha elmegyek bulizni, az is. A lényeg, hogy ki kéne kapcsolni, ami a fejedben jár. A pszichomókus is segíthet, bár nekem nincs tapasztalatom vele.

2015. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!