Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressztől késhet a menzeszem?...

Stressztől késhet a menzeszem? 13/L

Figyelt kérdés
Még mindig nem állt be rendesen, pedig már kicsit több mint 1 éve jött meg. Van amikor 7 napig tart van amikor csak 3 napig, de a legfőbb bjaom hogy van olyan hogy egyszer megjön, elmúlik egy hétre aztán megint megjön, aztán egy hónapig nem..Ez normális? Lehet hogy az iskolai stressztől van? Nőgyógyászhoz nem akarok menni!
2012. nov. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a stressztől hamarább megjön
2012. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális ilyen fiatalon, késhet, rendszertelen stb. Amúgy késhet, nekem egyszer volt érettségikor, hogy ki is maradt egy hónap.
2012. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A stressztől inkább késik: saját tapasztalat és másoktól is így hallottam. Nekem 12 éve van menzeszem, és mostanáig sem állt be rendesen. Ilyen fiatalon természetes, hogy ide-oda "csúszkál", és változó a hossza, csak erről a felvilágosító "művek" szerintem nagyrészt hallgatnak. Ezért szerintem ez nem csak a stressztől lehet nálad, de az jót biztosan nem tesz. Ha hónapok múlva is fennáll a problémád, akkor nem árt nőgyógyászhoz menni. És fontos, hogy gyakorold levezetni a feszültséged, az sok mindenre megoldást jelent!
2012. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd akkor kell nőgyógyászhoz menni, ha esetleg fél évig is kimarad a menstruáció, mert ilyen fiatalon normális, ha pár hónapi kimarad.
2012. nov. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!