Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menzeszem, megérkezése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menzeszem, megérkezése előtt két nappal voltam együtt a kedvessel, óvszert használtunk. Fehérfolyás van, vérzés nincs. Terhesség? Fertőzés? Stressztől késik? A szokásos mellfaszülés is elmúlt. Síkideg vagyok. :S

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugin, lehet csak késik. nekem is késik, szerintem ettől a buta időjárástól mindenki megbolondult. még a terhesek is mind most szülnek az idő miatt. komolyan :o

21/L

2009. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múlthónapban nekem is késett vagy egy hetet, pedig 11 éves korom óta mindig szinte napra pontosan megszokott jönni. Ne aggódj szerintem, fölösleges. Ha védekeztetek, akkor pedig pláne ne. Lehet az aggodalomtól, a hülye időjárástól, betegségtől, felfázástól, bármitől...
2009. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Terhes biztosan nem vagy. A fehérfolyás inkább betegségre utal, mintsem terhességre. Korábban volt már ilyen panaszod? Menj el nőgyógyászhoz, a terhességtől nem kell félned és idegeskedned sem, igaza van teljesen az előttem szólónak, az időjárás nagyon sok mindenki menstruációját felborítja.
2009. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja, a hőemelkedést kihagytam a sorból. Nagyon remélem hogy inkább valami buta felfázás mintsem bármi egyéb... Igazából bármit, csak babát ne.
2009. dec. 29. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Azaz, felfázás. A napközi hőemelkedés semmit nem jelent. A reggeli testhő emelkedés sem. Menstruáció előtt a reggeli hő lehet magasabb, mihelyst megjön, a hő is lezúg :)
2009. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!