Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten hüvelykúp használatak...

Canesten hüvelykúp használatakor tilos a szex? Lehet óvszer nélkül baja a páromnak? Ha nem bírjuk ki, milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem el, hogy nem tudtok addig várni, míg le nem telik a kezelés. Nekem igaz hála az égnek nem volt ilyen problémám, de tudom, hogy amíg le nem telik a kezelés,ami ha jól emlékszem egy hét, addig jobb kerülni a szexet. Igazból magadnak teszel rosszat. Elhúzódik a betegséged és a barátod igen is megfertőződhet, ha óvszer nélkül szeretkeztek. Meg kell nézni a betegtájékoztatóban, hogy meddig tart a kezelés.
2009. aug. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam benne erre vonatkozó részt... MÁsrészt nincs időnk, kórházba megyek hosszabb időre
2009. aug. 16. 06:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta az orvos, h hanyagoljuk, mert nem tesz jót. 6 db van egy dobozba. azt hiszem annyi egy kezelés. hát vhogy bírjátok ki. de ha mindenképp orgazmusra vágysz, próbálja meg kézzel, ujjazás nélkül.

baja a párodnak sztem annyi lehet, h hordozó lesz. elvileg a gombás fertőzések férfisakon nem észrevehető, de a nő simán elkapja tőle. és kezdheted előröl a kezelést.

vki tájékoztasson ha rosszul tudom.

2009. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előző válaszolónak. Itt jön majd a ping pong effektus, azaz ide oda adogatjátok egymásnak a fertőzést. A gombával vigyázni kell, elég kellemetlen betegség, sokszor visszatér, épp ezért kellene elkerülni h megfertőzd a barátod.
2009. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én canesten hüvelytablettát használtam, és VILÁGOSAN rá van írva a betegtájékoztatóra, hogy kerülni kell a latex alap fogamzásgátlók használatát, mert csökken a védekezőképességük vagy mi.


amúgy mindenképpen még feljebb akarod juttatni a kórókozókat magadban? meg akarod fertőzni a párod? vissza akarod majd kapni pingpong effektus alapján?

mivel ha nem használtok gumit, akkor ez lesz. de gumit meg leírtam feljebb hogy miért ne.


szerintem az egészség fontosabb mint a szex. de ti tudjátok, én leírtam mait tudtam, remélem segítettem.

2009. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!