Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Termékeny időszakban óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Termékeny időszakban óvszer, terméketlen időszakban hüvelykúp. Ez így jó, vagy kockázatos? (nem akarok tablettázni. )

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 01:24
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
32%

Én jobban örülnék, ha a barátnőm tablettázna...

De legalább Te hajlandó vagy áldozatra a hüvelykúppal és nem erőlteted a barátodra rendszeresen a gumit...


Szerintem jó lesz...Egyenlőre! Aztán, majd úgy is rájössz, hogy jobban jártok mindketten, ha tablettázol.

2010. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Mi csak óvszerrel csináljuk, páromnak semmi gondja vele. Néha kényelmetlen, de még így is ez a legbiztonságosabb.
2010. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres a mensid jó lehet, de még így is lehet baleset. A tabletta szerintem biztonságosabb lenne.
2010. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:

Én se szedek tablettát, mivel szerintem nem egészséges hogy hormont juttatok a szervezetembe (még akkor se ha alacsony a hormon tartalma), rengeteg mellékhatása van...és ezzel a nőgyógyászom is egyetértett...tehát nem teszem ki magam ennek a kockázatnak...és ezt a párom is megérti.

Mi óvszert használunk, terméketlen napoknál pedig kicsit "bűnözünk", de gumi nélkül soha nem élvez belém...

Már több mint 2 éve így csináljuk és eddig semmi gond nem volt...mondjuk nemsokára amúgy is babát szeretnénk.


Amíg gyógyszert szedtem nagyon rossz volt a közérzetem, a szexuális vágyam, híztam stb....

2010. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tablettát szedni. Nem egészséges. Inkább a hüvelykúp. Nem értem, mit kell a tabit erőltetni, tök egészségtelen.
2010. jan. 22. 12:09
 6/56 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom:) Ha annyira egészségtelen lenne, nem is forgalmazhatnák:)Szerintem a te fejed telebeszélte valaki sok butasággal, akinek rossz tapasztalatai voltak egy tabival kapcsolatban.. Ez a legjobb módszer.
2010. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Egy abortusz még egészségtelenebb mint a tabi, ha már itt tartunk. :) De akkor miért kérdezed? Ha nem akartok gyereket, akkor minimum végig gumizni a hónapot, nem szórakozni hüvelykúppal, mert nem sokkal nagyobb a védettséget, mint a sima naptármódszerrel. Elég egy kisebb stressz és egyből tolódhat a termékeny időszak.
2010. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Nem gondolom. Csak amikor a nőgyógyász azzal jött, hogy ha nem íratok fel tabit, tuti abortusz... és még mindig nincs gyerekem.

A másik az hogy úgyis elfelejteném bevenni.

Attól még hogy forgalmazzák, simán lehet egészségtelen. Ugyan már.

2010. jan. 22. 12:51
 9/56 anonim ***** válasza:
92%

Egy vmit nem értek. Ha a kérdező világosan leírja, h nem akar tablettát szedni, miért jön ide mindenki, h DE SZEDJÉL MERT AZ A LEGJOBB, ÉS HÜLYE VAGY, H AZT HISZED ÁRTALMAS...

Olvassatok utána, igen is elég csúnya mellékhatásai lehetnek. A kérdező feladata, h mérlegelje, neki megéri-e. Illetve csomó olyan betegség van, ami miatt nem lehet tablettát szedni (pl nekem a nőgyógyász kifejezetten azt mondta, h SEMMIFÉLEKÉPPEN nem ajánlja a tablettát). És egy csomó betegség csak alaposabb vizsgálatnál derül ki, amire az orvos nem biztos, h elküld...

A férfiaknak elhiszem h sokkal jobb, ha nincs rajtuk gumi, de míg nekik csak szimplán kellemetlenség, a nőnek súlyos gondjai lehetnek a tablettától...azért nem mindegy.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Szerintem keresd meg neten a hüvelykúp betegtájékoztatóját, és olvasd el, h mekkora védelmet nyújt. Esetleg kérdezd meg egy (megbízható) nőgyógyászt.

(Vmilyen oldalon akár neten keresztül is tehetsz fel ilyen kérdést)

2010. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
0%
nem egészségtelen a tabletta. ha annyira sz.r lenne, akkor nem szednék ennyien, meg már régen kihalt volna az emberiség. a huvelykupnak elég rossz a pearl - indexe, de ha már szexelsz, akkor vállald a következményeket is. én nem vállalnám be a szexet még óvszerrel se, termékeny időszakban. hüvelykuppal meg foleg nem. de te tod.
2010. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!